příslušenství

Informace

Výrobci

WSR protivětrný kryt na ZOOM H2n

546602702

Nový produkt

Protivětrný jedinečný vlasový kryt pro nahrávací zařízení ZOOM H2

Více informací

420,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Vysoce kvalitní windscreeny jsou ručně šité, vyráběné bezvýhradně s přísnou vstupní kontrolou z těch nejkvalitnějších evropských materiálů.

- výroba v České Republice

- umělá akustická kožešina

- průzvučná akustická tkanina

- pružná koženka

Windscreen pro rekordér Zoom H2

1. Buďte svobodní a dělejte nahrávky i venku! Doposud to nešlo, ale nyní máte příležitost!

2. Budete mít radost z krásných nahrávek, které zachytí vaše výjimečné události.

3. Windscreen zabezpečí vaši nahrávku v mírném i středním větru. Také zajistí ochranu mikrofonů před prachem.

4. Nahrávání vás bude zase bavit.

Vítr je veliký nepřítel kondenzátorových mikrofonů, zvláště při pořizování záznamu v exteriérech. Obvykle se objeví rušivé zvuky způsobené větrem. Můžeme si sice pomoci molitanovým windscreenem, nebo třeba odstranit nejnižší frekvence z nahrávky. Ale ani jedno řešení není 100%. V tichých pasážích nebo při silném větru to pak může být opravdu vážný problém, a rušivé hluky mohou být silnější, než samotná nahrávka.

Praxe ukázala, že jediným možným řešením je používání kvalitních windscreenů vyrobených z umělé kožešiny. Chloupky bezpečně zachytí hluky tvořené větrem a sníží hodnotu hluků o 20 - 30 dB.

Popis:

Master Sound WSR Zoom H2 je specializovaným windscreenem vyrobeným z těch nejkvalitnějších evropských materiálů. Umělá kožešina s 6 cm dlouhými chloupky, a s velmi hustým 2cm základem, je vyrobena na průzvučné tkanině. To zajišťuje tu nejvyšší možnou ochranu kondenzátorových mikrofonů recorderu před větrem a prachem, přičemž nebrání průchodu zvuku.

Jak windsreeny fungují?

Windscreeny Master Sound sníží hladinu hluku způsobenou větrem o cca. -25dB. Zamezí „zahlcení“ citlivých kondenzátorových mikrofonů, které jsou použité v tomto ručním recorderu. Můžete tak pořídit nahrávku i v situacích, kde by to bylo předtím nemožné. Na grafu je zobrazen výsledek spektrální analýzy venkovní nahrávky pořízené ve větru s, a bez windscreenu.

Konstrukce windscreenu :

Rekordér Zoom H2 má atypický tvar. Ovládací prvky jsou  umístěné velmi blízko u mikrofonů. Tato protivětrná ochrana je vyrobena tak, že chrání kondenzátorové mikrofony před nárazy větru, ale současně umožňuje přístup k ovládacím prvkům rekordéru, tak, aby vaše nahrávky byly vždy kvalitní.

Rozměry:

cca. 80x100x30mm

hmotnost: 18g

Balení.

Windscreeny jsou baleny v igelitovém sáčku s uzávěrem ZIP.

Systém uchycení :

Systém uchycení těchto windscreenů k tělu recorderu vychází z léty prověřeného způsobu. Kulatá guma společně s pružnou koženkou a plastovou brzdou vytvoří kvalitní pružné uchycení, bez rizika poškození samotného recorderu. Toto pružné obejmutí recorderu je velmi důležité. Neumožní totiž větru, aby windsreen "podfoukl" a dostal se k citlivým kondenzátorovým mikrofonům.

Bezpečnost:

Windscreeny Master Sound jsou vyrobeny v EU, z těch nejkvalitnějších materiálů, s potřebnými atesty. Nemusíte se tak bát, že když vám malé dítě windscreen najde a dá do úst, bude problém. Materiál umělé kožešiny splňuje Vyhlášku č. 84/2001 Sb. Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

WSR protivětrný kryt na ZOOM H2n

WSR protivětrný kryt na ZOOM H2n

Protivětrný jedinečný vlasový kryt pro nahrávací zařízení ZOOM H2